Bądźmy świadkami Chrystusa. Niech inni, patrząc na nasze życie, zginają kolana przed Jezusem i na Jego imię.

1. W niedzielę 01 października podczas Mszy św. o godz. 10:00 dzieci komunijne otrzymują poświęcone różańce. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe rodziców z dziećmi, młodzież, wszystkich parafian. Różaniec w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17:00.

2. W niedzielę 01 paźzdiernika przypada niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu – po Mszy św. o godz. 12:00 procesja wokół kościoła.

3. Serdecznie dziękuję parafianom z Krogulca za wysprzątanie kościoła, trenu przykościelnego oraz za kwiaty przy ołtarzu św. Józefa. Proszę parafian z Wierszy o przygotowanie kościoła i terenu przy kościele na kolejny tydzień; kwiaty są od poprzednich grup.

4. Prace przy wymianie ogrodzenia cmentarnego: murarz po niedzieli przykryje fundament i słupki kamiennymi daszkami. Zakupujemy materiał na przęsła ogrodzeniowe, które w najbliższych tygodniach będzie wykonywał ślusarz. Mierzymy się ze znacznymi wydatkami. Dziękuję za ofiary i proszę o kolejne na tę inwestycję.

5. Figurę Matki Bożej przed kościołem zabezpieczyliśmy przed złymi warunkami atmosferycznymi specjalnym preparatem do piaskowca.

6. Przyjmuję intencje mszalne na 2024 rok (dla usprawnienia, tylko rezerwujemy terminy).

7. W tym tygodniu I piątek miesiąca, wizyty z sakramentami u chorych i starszych od godz. 8:30, spowiedź od godz. 16:30, I sobota miesiąca, naboż. wynagradz. Sercu N.M.P od godz. 16:00.

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

9. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena 10 zł.

10. Dobrego i spokojnego tygodnia; Szczęść Boże! ks. Grzegorz, proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.