1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Maciej Jan Toporek, kawaler z Parafii Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w Lesznie i Natalia Małkińska, panna z Roztoki, nasza parafianka.

2. W niedzielę 24 września po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców i młodzieży, kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

3. Serdecznie dziękuję parafianom z Roztoki za wysprzątanie kościoła oraz za kwiaty doniczkowe, które zdobią ołtarze. Proszę parafian z Krogulca o przygotowanie kościoła i terenu przy kościele na kolejny tydzień – kwiaty są od poprzednich grup.

4. Prace przy wymianie ogrodzenia cmentarnego: przy pomocy ciężkiego sprzętu uporządkowaliśmy teren cmentarza, zakupiliśmy materiały, został wylany fundament, ustawiliśmy słupki z solidnych prętów, zabezpieczonych farbą, murarz po niedzieli postawi kolejne słupki z bloczków kamiennych, a później przykryje fundament kamiennymi daszkami. Zakupujemy materiał na przęsła ogrodzeniowe. Ponosimy znaczne wydatki. Dziękuję za ofiary i proszę o kolejne na tę inwestycję.

5. W niedzielę (01 października) rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież i wszystkich parafian do modlitwy za wstawiennictwem Maryi Niepokalanej. Różaniec w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00, w dni powszednie po Mszy św., czyli o godz. 17:30.

6. W niedzielę (01 października) po Mszy św o g. 12:00 procesja eucharystyczna.

7. Intencje mszalne na 2024 rok będziemy przyjmować od października.

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

9. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena 10 zł.

10. Dobrego i spokojnego tygodnia – Szczęść Boże! ks. Grzegorz, proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.