1. Ustaliłem z zakładem kamieniarskim, że granitowy pomnik na grobie Ś.P. ks. proboszcza Krzysztofa będzie gotowy przed rocznicą jego urodzin, a poświęcimy go w niedzielę 17 października, czyli w samą rocznicę. Serdecznie dziękuję wszystkim za ofiary złożone na pomnik.

2. Bardzo proszę, aby odpady naturalne, z cmentarza składać obok kontenera, (wyschną i będą lżejsze!!!). Koszty wywózki zależą od wagi śmieci. Przy cmentarzu umieściliśmy monitoring i tabliczki informacyjne. W tych dniach umieścimy informację, że kontener jest TYLKO na odpady z cmentarza!

3. Serdecznie dziękuję parafianom z Sowiej Woli, z Grupy I, czyli państwu Annie i Józefowi Tymińskim z dziećmi, Mirosławie i Leszkowi Karabin, Krystynie i Radosławowi Rak, Danucie Trojanowskiej, za wysprzątanie i przystrojenie kościoła i terenu wokół niego. Bardzo proszę parafian z Sowiej Woli, z II Grupy – o przygotowanie naszego kościoła.

4. Intencje mszalne na nowy 2022 rok będziemy przyjmować od połowy października.

5. W przyszłą niedzielę (26. IX.) zapraszam na Mszę św. o g. 10:30 rodziców z dziećmi z klasy 3, a po niej na krótką katechezę. Termin I Komunii św. ustaliliśmy na 29 maja przyszłego roku.

6. Za dwa tygodnie (03. X.) na Mszy św. o g. 12:00 będziemy przeżywać, między innymi, uroczystość poświęcenia obrazu bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Już dziś serdecznie dziękuję ofiarodawcy, dzięki któremu wizerunek bł. Prymasa będzie w naszym kościele.

7. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

8. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.