XXV Niedziela zwykła 18. 09. 2022 r.

1. W niedzielę 18 września po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla rodziców i dzieci z klasy 3, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii św. Przypominam, że dzieci przygotowują się do I Komunii św. w parafii, w której zamieszkują!

2. Bardzo dziękuję parafiance z Sowiej Woli z grupy V, której pomogły trzy parafianki z innej grupy, za przygotowanie kościoła, terenu przed oraz za kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy VI o przygotowanie kościoła i terenu wokół przed kolejną niedzielą.

3. Ślusarz przygotowuje suwaną bramę, furtkę i kilka brakujących przęseł do parkanu cmentarza. Fachowiec – brukarz za około tydzień rozpocznie prace przy głównej alejce cmentarza. Zakupiliśmy kostkę brukową oraz tzw. „obrzeża”. Serdecznie dziękuję i proszę o ofiary składane na tacę, indywidualnie oraz na konto parafialne, w związku z tymi inwestycjami!

4. W środę (21 września) święto Św. Mateusza, Apostoła, w piątek (23 września) wspomnienie Św. ojca Pio, kapłana.

5. W sobotę (24 września) po Mszy św. o godz. 17:00 katecheza dla rodziców i młodzieży, która jesienią przystąpi do sakramentu Bierzmowania.

6. Za tydzień po Mszy św. o g. 12:00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu – serdecznie zapraszam!

7. Intencje mszalne na 2023 rok będziemy przyjmować od października.

8. PORZĄDEK MSZY ŚW. W NIEDZIELĘ OD PAŹDZIERNIKA BĘDZIE NASTĘPUJĄCY: 8:30, 10:00 i 12:00.

9. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.