Pamiętajmy o słowach papieża Franciszka: „W każdym ochrzczonym, działa uświęcająca moc Ducha Św., skłaniając do ewangelizowania”. Idźmy i bądźmy świadkami Chrystusa.

1. W niedzielę 22 października – niedzielą Misyjną rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Modlitwą i ofiarami na tacę wspieramy duchowo i materialnie polskich misjonarzy.

2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe: w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00, w tygodniu około g. 17:30.

3. Serdecznie dziękuję dwom parafiankom z Truskawki: p. sołtys Beacie Kompińskiej i Joannie Kucharskiej za wysprzątanie kościoła. Proszę parafian z Janówka o przygotowanie kościoła i terenu przy kościele na kolejny tydzień.

4. Prace przy wymianie ogrodzenia cmentarnego: ślusarz wykonuje 39 trzymetrowych przęseł. Mierzymy się z dużymi wydatkami, a kończą się oszczędności. Bardzo proszę o nieco większe ofiary, abyśmy mogli dokończyć tę inwestycję.

5. Przyjmuję na Wypominki jednorazowe i roczne za zmarłych – kartki na Wypominki – na stoliku.

6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych: Msze św. 01 listopada o godz. 10:00 w kościele, o godz. 12:00 na cmentarzu parafialnym.

7. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

8. Tygodnik „Gość Niedzielny” jest wyłożony na stoliku – cena 10 zł.

9. Życzę błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.