1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Maciej Jan Toporek, kawaler z Parafii Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w Lesznie i Natalia Małkińska, panna z Roztoki, nasza parafianka.

2. W niedzielę 17 września po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców i dzieci rozpoczynających przygotowanie do I Komunii świętej.

3. Serdecznie dziękuję parafiankom z Aleksandrowa z grupy II i z Kiścinnego za wysprzątanie kościoła oraz za kwiaty doniczkowe, które zdobią ołtarze, ofiarowane razem w z grupą z Roztoki. Bóg zapłać! Proszę parafian z Roztoki o przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego na kolejny tydzień.

4. Prace przy wymianie ogrodzenia przy cmentarzu: zdjęliśmy starą siatkę – bardzo dziękuję dwóm parafianom. W poniedziałek przy pomocy ciężkiego sprzętu uporządkujemy teren pod nowe ogrodzenie. Zakupujemy materiały potrzebne do zalania fundamentu i bloczki kamienne na słupki ogrodzeniowe. We wtorek fachowiec – murarz rozpocznie pracę. Zakupujemy materiał na przęsła ogrodzeniowe. Przed nami znaczne wydatki. Dziękuję za ofiary i proszę o kolejne na tę inwestycję.

5. W poniedziałęk (18 września) święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona dzieci i młodzieży, patrona Polski. W czwartek (21 września) święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

6. W niedzielę (24 września) po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców i młodzieży – kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

7. Intencje mszalne na 2024 rok będziemy przyjmować od października.

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

9. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego” – dziś numer jubileuszowy.

10. Dobrego i spokojnego tygodnia – Szczęść Boże! ks. Grzegorz, proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.