XXIV Niedziela zwykła 11. 09. 2022 r.

1. W niedzielę 11 września na Mszy św. o godz. 10:30 święcimy plecaki i przybory szkolne dzieci z racji nowego Roku Szkolnego.

2. W niedzielę 11 września po Mszy św. o godz. 10:30 katecheza dla rodziców i młodzieży – kandydatów do sakramentu Bierzmowania – obecność obowiązkowa!

3. Bardzo dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy IV za przygotowanie kościoła oraz za kwiaty zdobiące główny ołtarz. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy V o przygotowanie kościoła i terenu wokół za tydzień.

4. Ślusarz przygotowuje suwaną bramę, furtkę i kilka brakujących przęseł do parkanu cmentarza. Fachowiec – brukarz za około 2 tygodnie rozpocznie prace przy głównej alejce cmentarza. Zakupiliśmy kostkę brukową oraz tzw. „obrzeża”. Serdecznie dziękuję i proszę o ofiary składane na tacę, indywidualnie oraz na konta parafialne, w związku z tymi inwestycjami!

5. W środę (14 września) nie będzie Mszy św. Zapraszam do Palmir, gdzie o godz. 16:00 przy Cmentarzu – Mauzoleum, Msza św. i uroczystość w rocznicę wybuchu wojny oraz ku czci ofiar egzekucji w Puszczy Kampinoskiej.

6. W sobotę (17 września) w Niepokalanowie odbędzie się VI Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci. Zapraszam szczególnie dzieci z kl. 3 z opiekunami. Zbiórka przy naszym kościele w sobotę o godz. 8:45 i bezpłatny przejazd autokarem do Niepokalanowa; powrót około godz. 17:00.

7. W niedzielę (18 września) po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla rodziców i dzieci z kl. 3 rozpoczynających przygotowanie do I Komunii świętej.

8. Intencje mszalne na 2023 rok będziemy przyjmować od października.

9. Porządek Mszy św. w niedzielę począwszy od października będzie następujący: 8:30, 10:00 i 12:00.

10. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

11. Życzę błogosławionej niedzieli oraz spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.