1. W niedzielę (10 września) o godz. 15:00 w Krogulcu Msza św. z poświęceniem krzyża przydrożnego. Dziękuję parafianinowi Józefowi z Truskawki i wszystkim, którzy przyczynili się postawienia krzyża – znaku naszej wiary.

2. W niedzielę (10 września) ofiary na tacę są na Seminarium Duchowne w Warszawie.

3. Serdecznie dziękuję nowożeńcom Juli i Michałowi z rodzicami za wysprzątanie kościoła oraz za kwiaty które zdobią ołtarze. Proszę parafian z Aleksandrowa z grupy II i z Kiścinnego o przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego na kolejny tydzień.

4. W tym tygodniu na cmentarzu rozbierzemy starą siatkę i uporządkujemy teren pod nowe ogrodzenie. Zakupimy materiały potrzebne do zalania fundamentu i bloczki kamienne na słupki ogrodzeniowe. Za tydzień fachowiec – murarz rozpocznie pracę. Zakupimy materiał na przęsła ogrodzeniowe i ustalimy termin pracy ze ślusarzem. Przed nami znaczne wydatki. Dziękuję za ofiary i proszę o kolejne na tę inwestycję.

5. We czwartek (14 września) nie będzie Mszy św. Zapraszam do Palmir, gdzie o godz. 16:00 przy Cmentarzu – Mauzoleum będę uczestniczył w uroczystości w rocznicę wybuchu Wojny Światowej oraz ku czci ofiar egzekucji w Puszczy Kampinoskiej.

6. W niedzielę (17 września) po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców i dzieci rozpoczynających przygotowanie do I Komunii św.

7. W niedzielę (24 września) po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców i młodzieży – kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

8. Intencje mszalne na 2024 rok będziemy przyjmować od października.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

10. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego” – dziś numer jubileuszowy.

11. Dobrego i spokojnego tygodnia; Szczęść Boże! ks. Grzegorz, proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.