1. 05. IX. na Mszy św. o g. 10:30 święcimy plecaki i przybory szkolne dzieci z racji rozpoczęcia nowego Roku szkolnego i katechetycznego. Dzieciom, młodzieży, rodzicom, nauczycielom i wychowawcom życzymy sił i zapału do pracy i nauki – niech Duch Święty umacnia darem mądrości.

2. 05. IX. pierwsza niedziela września, po Mszy św. o g. 12 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła na którą zapraszam asystę liturgiczną, ministrantów, bielanki, Żywy Różaniec.

3. Bardzo proszę, aby śmiecie i odpady naturalne, te które wysychają, składać obok kontenera, a później załadujemy je do kontenera (będą lżejsze!!!). Koszty wywózki zależą od wagi śmieci. Przy cmentarzu umieściliśmy monitoring i tabliczki informacyjne.

4. Serdecznie dziękuję parafianom z Brzozówki, z Grupy II za wysprzątanie i przystrojenie kościoła przed niedzielą. Bardzo proszę parafian z Brzozówki, z III Grupy – o przygotowanie naszego kościoła.

5. W środę będziemy obchodzić święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny, czyli Matki Bożej Siewnej, zapraszam na Mszę św. o g. 17 połączoną z modlitwą wypominkową za naszych zmarłych.

6. Intencje mszalne na nowy 2022 rok będziemy przyjmować od początku października.

7. Za tydzień (12. IX.) będziemy w naszej Ojczyźnie przeżywać uroczystość beatyfikacji prymasa tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej. Tych którzy pragną oglądać uroczystości transmitowane przez telewizję, zapraszam na Msze św. o g. 9:00 lub 10:30.

8. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”. Oprócz zwykłego jest specjalny numer poświęcony nowym błogosławionym w cenie 10 złotych.

9. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.