XXIII Niedziela zwykła 04. 09. 2022 r.

1. 4 września – niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy o godz. 12:00 procesja wokół kościoła. Zapraszam do procesji panów z asysty liturgicznej, ministrantów, Żywy Różaniec i inne wspólnoty.

2. Bardzo dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy III za przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego oraz za kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy IV o przygotowanie kościoła i terenu wokół na przyszły tydzień.

3. Ślusarz przygotowuje suwaną bramę, furtkę oraz kilka brakujących przęseł do parkanu naszego cmentarza. Jestem po rozmowach z fachowcem, który jest gotowy w ciągu kilku tygodni rozpocząć układanie kostki brukowej w głównej alejce cmentarza parafialnego. Serdecznie dziękuję i proszę o ofiary składane na tacę, indywidualnie oraz na konta parafialne, w związku z tymi inwestycjami!

4. W czwartek (8 września) będziemy obchodzić święto Narodzenia N. M. P., czyli Matki Bożej Siewnej – zapraszam na Mszę św. o godz. 17:00.

5. 11 września na Mszy św. o godz. 10:30 poświęcimy plecaki i przybory szkolne dzieci z racji rozpoczęcia Roku Szkolnego, zapraszam!

6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10:30 katecheza dla młodzieży – kandydatów do Bierzmowania: obecność obowiązkowa!

7. Intencje mszalne na 2023 rok będziemy przyjmować od października.

8. Porządek Mszy św. w niedzielę począwszy od października będzie następujący: 8:30, 10:00 i 12:00.

9. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

10. Życzę błogosławionej niedzieli oraz spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.