1. W niedzielę 03 września – niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 12:00 procesja eucharystyczna.

2. Serdecznie dziękuję nowożeńcom Kamilowi i Krystynie oraz Damianowi i Paulinie z bliskimi za wysprzątanie kościoła i terenu oraz za kwiaty które zdobią ołtarze. Proszę narzeczonych Julię i Michała z bliskimi o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

3. Zakupimy materiały na przęsła ogrodzeniowe na cmentarz i ustalimy szczegóły ze ślusarzem, który je wykona. W przyszłym roku wylejemy fundament i zamontujemy przęsła na długości ponad 120 metrów. Dziękuję za ofiary na tę inwestycję, którą wykonamy w dwóch etapach.

4. W poniedziałek 04 września o godz. 17:00 – zapraszam dzieci, młodzież i rodziców na Mszę św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego i katechetycznego. Serdecznie dziękuję pani Elżbiecie Kowalewskiej za dwa lata nauczania religii w naszej szkole w Sowiej Woli. Witamy panią Renatę Kuczyńską, katechetkę i życzymy owocnej pracy z dziećmi i młodzieżą.

5. W piątek 08 września – święto Narodzenia N. M. P., Msza św. o godz. 17:00.

6. Kancelaria parafialna jest otwarta w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:30 – 18:30

7. W sobotę 09 września – Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie: „zbiórka o g. 8:30” – zapisy w zakrystii: „dziecko musi mieć opiekuna”.

8. W niedzielę (10 września) o godz. 15:00 Msza św. z poświęceniem nowego krzyża w Krogulcu – zapraszam. Dziękuję parafianinowi Józefowi Stanickiemu za kolejny dębowy krzyż – znak naszej wiary.

9. Pielgrzymka do Lublina i Wąwolnicy 23 września, z Parafią z Łomnej: „wyjazd 8:00 rano, koszt 100 zł, w cenie obiad” – zapisy w zakrystii.

10. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

11. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

12. Dobrego i spokojnego tygodnia: „Szczęść Boże! ks. Grzegorz, proboszcz”.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.