XXI Niedziela zwykła 28. 08. 2022 r.

1. 28 sierpnia w niedzielę o godz. 12:00 przy Cmentarzu Partyzanckim w Wierszach uroczysta Msza św. koncelebrowana w intencji poległych Żołnierzy – Partyzantów Grupy Kampinos A.K. oraz mieszkańców Niepodległej Rzeczpospolitej Kampinoskiej. Słowo Boże wygłosi ks. prof. Henryk Skorowski, były rektor U.K.S.W. Zapraszam do licznego udziału!

2. Bardzo dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy II za przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego oraz za kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy III o przygotowanie kościoła i terenu wokół na przyszły tydzień.

3. Fachowiec – murarz wykonał prace budowlane przy nowym parkanie naszego cmentarza. Ślusarz zamontował osiem odnowionych i pomalowanych przęseł. Przygotowuje nowe przęsła, suwaną bramę oraz furtkę. Serdecznie proszę i dziękuję za ofiary składane na tacę, indywidualnie oraz na konta parafialne, w związku z tą inwestycją.

4. 1 września – 83 rocznica wybuchu II Wojny Światowej oraz rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Zapraszam rodziców, dzieci i młodzież na Mszę św. o g. 17:00.

5. Do chorych i starszych parafian z sakramentami świętymi udam się wyjątkowo w pierwszy piątek września (2 września) od godz. 8:30. W piątek spowiedź od godz. 16:30 – zapraszam na rozpoczęcie Roku Szkolnego.

6. W sobotę (3 września) o godz. 12:00 na polanie pod dębem za kościołem wraz z Komitetem Społecznym Aktywny Czosnów zapraszam na „Narodowe Czytanie”. W tym roku czytamy Ballady i Romanse Adama Mickiewicza. W sobotę od godz. 16:00 Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu N. M. P.

7. 11 września w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 katecheza dla młodzieży – kandydatów do Bierzmowana: obecność obowiązkowa!

8. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

9. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.