1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Piotr Wieczorek, kawaler z naszej Parafii i Katarzyna Strzelec, panna z Parafii Chrystusa Odkupiciela w Chełmie, diec. lubelska.

2. W niedzielę 27 sierpnia o godz. 12:00 przy Cmentarzu Partyzanckim w Wierszach uroczysta Msza św. za poległych żołnierzy Armii Krajowej i Mieszkańców Niepodl. Rzeczp. Kampinoskiej oraz uroczystości patriotyczne. Mszy św. przewodniczy ks. prof. Józef Mandziuk.

3. Serdecznie dziękuję parafianom z Aleksandrowa z grupy I za wysprzątanie kościoła i za kwiaty, które zdobią ołtarze. Bardzo dziękuję rodzinie z Janówka za piękne słoneczniki zdobiące kościół. Proszę narzeczonych Kamila i Krystynę oraz Damiana i Paulinę z bliskimi o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

4. Dziękuję za ofiary na nowe ogrodzenie cmentarza parafialnego.

5. W tym tygodniu I piątek i I sobota września. W piątek od godz. 8:30 wizyty z sakramentami u chorych i starszych. Od godz. 16:30 spowiedź. O godz. 17:00 Msza św. za siostry franciszkanki świeckie. W sobotę od godz. 15:00 nabożeństwo wynagradzające Niepokal. Sercu N. M. P. – o godz. 16:00 Msza św. za Koła Żywego Różańca.

6. Od września Kancelaria będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:30 – 18:30.

7. Od 1 września Msze św. w tygodniu będą o godz. 17:00.

8. 4 września o godz. 17:00 Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

10. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

11. Życzę dobrego i spokojnego tygodnia.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.