XXI Niedziela zwykła 21. 08. 2022 r.

1. 21 sierpnia w niedzielę obchodzimy nasz tradycyjny Odpust ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Maryja jako nasza Matka i Królowa pragnąc naszego dobra nieustannie prowadzi nas Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 12:00 procesja Eucharystyczna, zapraszam panów z asysty liturgicznej, ministrantów, Żywy Różaniec i wszystkich parafian. Serdecznie dziękuję ks. Józefowi Godlewskiemu, misjonarzowi Krwi Chrystusa za przewodniczenie Sumie odpustowej i wygłoszenie Słowa Bożego. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie naszego parafialnego święta.

2. Bardzo dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy I za przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego oraz za kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy II o przygotowanie kościoła i terenu wokół na przyszły tydzień.

3. W sierpniu Kancelaria parafialna jest czynna w piątki po Mszach św., czyli po godz. 18:00. Sprawy pilne pod nr tel.: 731 – 476 – 562

4. Fachowiec – murarz wykonał prace budowlane przy nowym parkanie naszego cmentarza. W tym tygodniu ślusarz zamontuje osiem odnowionych i pomalowanych przęseł. Przygotowuje nowe przęsła, suwaną bramę oraz furtkę.
Serdecznie proszę i dziękuję za ofiary składane na tacę, indywidualnie oraz na konta parafialne, w związku z tą inwestycją.

5. W piątek 26 sierpnia Uroczystość N.M.P. Częstochowskiej, Msze św. o godz. 17:00 i 17:45. Zapraszam! Możemy spożywać pokarmy mięsne.

6. 28 sierpnia w niedzielę o godz. 12:00 przy Cmentarzu Armii Krajowej w Wierszach będziemy obchodzić doroczne uroczystości upamiętniające naszych narodowych bohaterów. Msza św. o g. 12 przy cmentarzu A. K..

7. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

8. Życzę spokojnego i zdrowego tygodnia oraz radosnego wypoczynku na wakacjach i urlopach.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.