XX Niedziela zwykła 14. 08. 2022 r.

„Wierzyć – to oświetlać to, co ukryte” – tak mawiał Święty Maksymilian Maria Kolbe. Niech dla naszego życia tym światłem będą owoce, które przyjęliśmy podczas tej Mszy świętej.

1. W poniedziałek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny: Msze św. o godz. 9:00, 10:30 i 12:00. Podczas Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.

2. Dziękuję parafianom z Brzozówki z grupy III za przygotowanie kościoła oraz za kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy I o przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego na przyszły tydzień.

3. W sierpniu Kancelaria parafialna jest czynna w piątki po Mszach św., czyli po godz. 18:00 (wydawanie metryk Chrztu, zaświadczeń dla rodziców chrzestnych) Sprawy pilne pod nr tel.: 731 – 476 – 562

4. Fachowiec – murarz wykonał prace ziemne i budowlane przy nowym parkanie naszego cmentarza. Dokończy prace zakładając tzw. „daszki” na słupkach i betonowym fundamencie. W tym tygodniu ślusarz zamontuje osiem odnowionych i pomalowanych przęseł. Przygotowuje dziewięć nowych przęseł, 4 – metrową, suwaną bramę oraz furtkę. Serdecznie proszę i dziękuję za ofiary składane na tacę, indywidualnie oraz na konta parafialne, w związku z tą inwestycją.

5. 21 sierpnia będziemy przeżywać nasz tradycyjny Odpust ku czci Niepokalanego Serca N. M. P. Sumę odpustową o godz. 12:00 odprawi ks. Zbigniew Lisiczka, misjonarz Krwi Chrystusa. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian do udziału w Odpuście! Po Mszy św. „piknik rodzinny” z atrakcjami przy parkingu!

6. 28 sierpnia o godz. 12:00 przy Cmentarzu Armii Krajowej w Wierszach będziemy obchodzić doroczne uroczystości upamiętniające naszych narodowych bohaterów. Msza św. o g. 12 przy cmentarzu A. K..

7. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

8. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia, oraz radosnego wypoczynku na wakacjach i urlopach.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.