XVIII Niedziela zwykła 31. 07. 2022 r.

Głośmy swoim życiem potęgę Pana, Jego dobro i Jego obecność. Niech nie brakuje nam odwagi do dawania świadectwa o P. Jezusie, który ciągle jest obecny w naszym życiu. Niech Jego błogosławieństwo umocni nas i pozostanie z nami na zawsze.

1. Serdecznie dziękuję ks. kanonikowi Mieczysławowi Mackiewiczowi za zastępstwo w tych dniach. Niech P. Jezus błogosławi ks. Kanonikowi.

2. W poniedziałek (01. VIII.) 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego: pamiętajmy w modlitwie o naszych narodowych bohaterach.

3. Zapraszam parafian z Brzozówki z grupy II do przygotowania kościoła i terenu wokół przed kolejną niedzielą.

4. W sierpniu Kancelaria parafialna jest czynna w piątki od godz. 17:30 do 18:30 (wydawanie metryk Chrztu, zaświadczeń dla rodziców chrzestnych). Sprawy pilne pod nr tel.: 731–476–562.

5. Jesteśmy po rozmowie ze ślusarzem, który wykona 8 nowych przęseł, bramę suwaną, 4 – metrową i furtkę. Fachowiec zamontuje przęsła w wymurowanym wcześniej parkanie cmentarnym. Czekamy na wycenę wszystkich prac ślusarskich. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w związku z tą inwestycją.

6. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od g. 16:30. W sobotę wizyty z sakramentami u starszych i chorych od g. 9:00. O g. 16:00 nabożeństwo wynagradzające Sercu N. M. P.

7. W sobotę (06. VIII.) święto Przemienienia Pańskiego: Msze św. o g. 17:00 i 17:45.

8. W niedzielę (07. VIII.) niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. o g. 12:00 procesja, zapraszam do udziału.

10. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia, a młodszym radosnego wypoczynku na wakacjach.