1. 01. VIII. pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o g. 12 adoracja i procesja eucharystyczna wokół kościoła.

2. 01. VIII. przypada 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Modlimy się za Powstańców o dar nieba i dla żyjących o siły ducha i ciała.

3. Od niedzieli 01. VIII. druga Msza św. rozpoczyna się o g. 10:30. Zapraszam na tę Mszę szczególnie rodziców z dziećmi oraz młodzież.

4. Pragnę poinformować, że wspólnymi siłami ufundujemy i postawimy pomnik na grobie ks. Krzysztofa. Zorientowałem się, że koszt pomnika to 15–16 tys. zł. Kwotę 6 tys. zł. pragnę ofiarować od siebie. Proszę, aby chętni składali ofiary na ten cel – najlepiej na tacę w kopercie lub na konto parafialne. Rodzina ks. Krzysztofa włączy się w ufundowanie.

5. Dziękuję p. Wójtowi i pracownikom naszej Gminy oraz firmie podstawiającej kontenery na odpady cmentarne za sprawne oczyszczenie i przygotowanie terenu przy naszym cmentarzu.

6. Z 3 na 4 sierpnia w naszej Parafii, w Sowiej Woli zatrzymają się pielgrzymi udający się na Jasną Górę – przyjmijmy ich jak zawsze gościnnie.

7. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca – spowiedź święta w piątek od g. 16:30 a w sobotę od g. 9:30 wizyty z sakramentami świętymi u chorych i starszych parafian – proszę o pomoc w dotarciu do nich. Również w piątek przeżywać będziemy święto Przemienienia Pańskiego, Msza św. o g. 17:00

8. Po następnej niedzieli, czyli po 08 sierpnia – do 14 sierpnia wyjadę na kilka dni urlopu. O kontakcie w sprawach pilnych podam za tydzień.

9. Dziękuję mieszkańcom z Wierszy za przystrojenie i przygotowanie kościoła przed niedzielą. W najbliższą sobotę – proszę parafian z Truskawki.

10. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

11. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom błogosławionej niedzieli, spokojnego tygodnia i bezpiecznego wypoczynku oraz pracy.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

ZAPROSZENIE NA PIELGRZMKĘ I NOCNE CZUWANIE
Wspólnota WOJOWNIKÓW MARYI zaprasza na pielgrzymkę połączoną z nocnym czuwaniem do sanktuarium MARYJNEGO w LICHENIU. Z 6 na 7 sierpnia z piątku na sobotę (rozpoczęcie czuwania 6 sierpnia o g. 21:00 Apelem – zakończenie w sobotę 7 sierpnia o g. 6:00)
Koszt około 100 zł (zależy od ilości uczestników)
Kontakt w sprawie pielgrzymki:
Marta JAWORSKA: TEL. 787–638–895
Więcej informacji na facebook’u wspólnoty WOJOWNIKÓW MARYI.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.