XVII Niedziela zwykła 24. 07. 2022 r.

Niech Boże błogosławieństwo, które za chwilę otrzymamy, umocni nas na nadchodzący czas, abyśmy nie tracili wiary wśród różnych trudności życiowych. Niech szczególnie spłynie na seniorów naszej wspólnoty parafialnej, aby zaznali jeszcze wiele radości.

1. 24 lipca przeżywamy dzień szczególnej wdzięczności naszym rodzicom, dziadkom i emerytom. Dziękujemy za ich miłość, wiarę i życiowe doświadczenie. Modlimy się o Boże błogosławieństwo i dar zdrowia.

2. 24 lipca po Mszach świętych obrzęd poświęcenia naszych pojazdów: samochodów, motocykli, skuterów i rowerów, z racji dnia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.

3. Serdecznie dziękuję parafianom z Brzozówki z grupy I z p. Sołtysem na czele za przygotowanie kościoła i terenu wokół na kolejny tydzień. Dziękuję nowożeńcom Joannie i Jakubowi za kwiaty.
Zapraszam parafian z Brzozówki z grupy II do przygotowania kościoła i terenu wokół za dwa tygodnie, czyli przed 7 sierpnia!

4. W lipcu i w sierpniu Kancelaria parafialna jest czynna w piątki od godz. 17:30 do 18:30 (wydawanie metryk Chrztu, zaświadczeń dla rodziców chrzestnych). Sprawy pilne pod nr tel.: 731–476–562.

5. Odebraliśmy oczyszczone i pomalowane przęsła od dawnego parkanu kościelnego, aby ogrodzić nimi ścianę frontową parkanu na cmentarzu. Fachowiec za około 2 tygodnie wykona prace ziemne i murarskie przy słupkach parkanu. Ślusarz wykona kilka brakujących przęseł, nową suwaną bramę oraz furtkę. Kosztorys podam wkrótce. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w związku z tą inwestycją.

6. W dniach 25 lipca – 4 sierpnia będę na urlopie. Od 25 lipca do 30 lipca nie będzie Mszy św. W niedzielę (31 lipca) i do 4 sierpnia będzie mnie zastępował ks. kanonik Mieczysław Mackiewicz. Sprawy pilne (pogrzebowe), proszę zgłaszać telefonicznie.

7. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

8. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia, a młodszym radosnego i bezpiecznego wypoczynku na wakacjach.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.