1. Od I niedzieli sierpnia (1.VIII) druga Msza św. będzie rozpoczynała się o godz. 10.30, a więc pół godz. później, aby w większym komforcie i spokoju przeżywać spowiedź przed Mszą św.

2. Na Mszę św. o godz. 10.30, szczególnie od początku września, będę zapraszał rodziców z dziećmi oraz młodzież – kandydatów do sakramentu bierzmowania.

3. Dziękuję mieszkańcom z Kiścinnego za przystrojenie i przygotowanie kościoła przed niedzielą. W najbliższą sobotę – proszę parafian z Krogulca.

4. Do Kancelarii parafialnej zapraszam szczególnie w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 17.30 do 18.30. Sprawy pilne, np. wezwanie do chorego czy sprawy pogrzebowe – oczywiście codziennie. Przypominam, że działa już telefon parafialny: 22 794 16 43

5. Proszę o zgłaszanie w zakrystii chorych, których mam odwiedzać.

6. Przy śmietniku cmentarnym wyburzymy jedną z betonowych stron, aby umożliwić firmie oczyszczającej ustawianie kontenera i systematyczne usuwanie śmieci.

7. Za tydzień po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów z racji dnia Św. Krzysztofa, patrona podróżujących.

8. Również za tydzień o godz. 12:00 będziemy z ks. Ksawerym Kujawą modlić się z Ojczyznę oraz o wieczną radość dla ks. Krzysztofa Kłosiewicza w intencji imieninowej. Po Mszy św. udamy się na cmentarz, aby przy grobie powierzać jego duszę Miłosierdziu Bożemu.

9. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom błogosławionej niedzieli, spokojnego tygodnia, a dzieciom i młodzieży bezpiecznego i radosnego – kolejnego tygodnia wakacji i wypoczynku.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.