XVI Niedziela zwykła 17. 07. 2022 r.

Niedziela jest dniem radości, w którym spotykamy się z Panem Jezusem. Bądźmy jak Maria – zasłuchani w słowa naszego Mistrza. Niech Jego słowa nas przenikają i prowadzą po drogach życia. Przyjmijmy Chrystusowe błogosławieństwo.

1. Serdecznie dziękuję nowożeńcom Joannie i Marcinowi z bliskimi za przygotowanie naszego kościoła przed niedzielą, dziękuję za kwiaty. Zapraszam parafian z Brzozówki z grupy I do przygotowania kościoła na kolejny tydzień. Kwiaty ofiarują niedzielni nowożeńcy Joanna i Jakub.

2. W lipcu i w sierpniu Kancelaria parafialna jest czynna w piątki od godz. 17:30 do 18:30 (wydawanie metryk Chrztu, zaświadczeń dla rodziców chrzestnych). Sprawy pilne pod nr tel.: 731–476–562.

3. W tym tygodniu odbierzemy oczyszczone i pomalowane przęsła od dawnego parkanu kościelnego, aby ogrodzić nimi ścianę frontową parkanu na cmentarzu. Dokupujemy kilka brakujących przęseł. Fachowiec – ślusarz dokonuje wyceny nowego parkanu, nowej bramy i furtki. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w związku z tą inwestycją.

4. W dniach 18 – 21 lipca będę na wyjeździe – sprawy pilne (pogrzebowe) proszę zgłaszać telefonicznie.

5. Za tydzień (24 lipca) poświęcimy wszystkie nasze pojazdy (samochody, motocykle, skutery, rowery) w związku z dniem św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.

6. Również za tydzień będziemy przeżywać dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom.

7. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

8. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia, a młodszym radosnego i bezpiecznego wypoczynku na wakacjach.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.