1. W niedzielę 16 lipca o godz. 12:00 obchodzimy Uroczystość Najdroższej Krwi Chrystusa pod hasłem: „ … i krwią Twoją nabyłeś dla Boga ludzi z każdego pokolenia, języka, ludu i narodu, … ” (Ap 5, 9). Od godz. 11:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Mszę św. o godz. 12:00 odprawia ks. Mariusz Szykuła, misjonarz Krwi Chrystusa – zapraszam do wspólnej modlitwy.

2. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Damian KWIATKOWSKI, kawaler z parafii Św. Izydora w Markach i Paulina KUREK, panna z Truskawki, z naszej parafii.
Kamil KOWALEWSKI, kawaler i Krystyna SOPIWNYK, panna, oboje z naszej parafii.

3. Dziękuję Wspólnocie Krwi Chrystusa za wysprzątanie kościoła i za kwiaty, które zdobią ołtarze. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy III o przygotowanie kościoła przed kolejną niedzielą. Klucze do kościoła u p. Wandy Ziulczyk.

4. Dziękuję za ofiary na nowe ogrodzenie cmentarza.

5. W niedzielę 16 lipca po Mszach św. poświęcenie pojazdów: samochodów, motocykli, skuterów i rowerów.

6. W dniach od 21 lipca do 1 sierpnia pilne sprawy proszę załatwiać przed lub po Mszy św. o godz. 18:00. W tygodniu będzie odprawiał ks. Mieczysław Mackiewicz – w niedzielę o. Kapucyn z Zakroczymia. 24 i 26 lipca oraz 2 i 3 sierpnia nie będzie Mszy św.

7. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest otwarta w środy i piątki w g. 17:00 – 17:45.

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii parafialnej.

9. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

10. Życzę spokojnego tygodnia, radosnych i bezpiecznych wakacji.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.