1. Pragnę zaproponować, aby od I niedzieli sierpnia druga Msza św. rozpoczynała się o godz. 10.30, a więc pół godz. później, aby w większym komforcie przeżywać spowiedź przed Mszą św.

2. Na Mszę św. o godz. 10.30, szczególnie od początku września będę zapraszał rodziców z dziećmi oraz młodzież – kandydatów do sakramentu bierzmowania.

3. Dziękuję mieszkańcom z Roztoki za przystrojenie i przygotowanie kościoła przed niedzielą. W najbliższą sobotę – proszę parafian z Kiścinnego.

4. Do Kancelarii parafialnej zapraszam szczególnie w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 17.30 do 18.30. Sprawy pilne, np. pogrzebowe – oczywiście codziennie. Przypominam, że po pewnej przerwie działa już telefon parafialny: 22 794 16 43

5. Udało się nam opróżnić śmietnik przy naszym cmentarzu parafialnym – Bóg zapłać zaangażowanym! Wkrótce wyburzymy jedną z betonowych ścian, aby umożliwić firmie oczyszczającej ustawianie kontenera i systematyczne usuwanie śmieci.

6. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom dobrej niedzieli, spokojnego tygodnia, a dzieciom i młodzieży bezpiecznego i radosnego – kolejnego tygodnia wakacji i wypoczynku.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.