1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Piotr Kłębowski, kawaler z naszej Parafii i Małgorzata Ogrzebacz, panna Parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Giżycach, w diec. łowickiej.
Michał Skrzypczak, kawaler z Parafii Najśw. Serca P. Jezusa w Sworach w diec. siedleckiej i Julia Pursa, panna z naszej Parafii.

2. Serdecznie dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy VI za wysprzątanie kościoła i za kwiaty, które zdobią ołtarze. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy VII o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

3. Dziękuję za ofiary na nowe ogrodzenie cmentarza parafialnego.

4. We wtorek (15 sierpnia) – Uroczystość Wniebowzięcia N. M. P. Msze święte o godz. 10:00 i 12:00 – obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. 15 sierpnia NIE MA MSZY ŚW. O GODZ. 8:30.

5. W niedzielę (20 sierpnia) będziemy przeżywać PARAFIALNE ŚWIĘTO RODZIN. Modlił się będzie z nami ks. Ksawery Kujawa. Święto będzie połączone z PIKNIKIEM RODZINNYM na polanie za dawną szkołą. Planujemy wiele atrakcji, kulinarnych oraz innych dla młodszych i starszych – zapraszam całe rodziny!

6. W niedzielę (27 sierpnia) o godz. 12:00 przy Cmentarzu Armii Krajowej w Wierszach Msza św. za naszych narodowych bohaterów z A.K. oraz Mieszkańców Niepodl. Rzeczpospolitej Kamp. i urocz. patriotyczne.

7. Kancelaria parafialna w sierpniu jest otwarta w środy i piątki w godz. 17:00 – 17:45.

8. Od 1 września Msze św. w tygodniu będą o godz. 17:00.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

10. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

11. Życzę dobrego tygodnia a młodszym radosnych i bezpiecznych wakacji.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.