Każda niedziela jest świętowaniem spotkania za zmartwychwstałym Jezusem. Dziękujemy, że stało się ono dzisiaj także naszym udziałem.

1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Damian Kwiatkowski, kawaler z parafii Św. Izydora w Markach i Paulina Kurek, panna z Truskawki, z naszej parafii.

2. Dziękuję parafiankom z Sowiej woli z grupy II za wysprzątanie kościoła i za kwiaty, które zdobią ołtarze. Proszę Wspólnotę Krwi Chrystusa o przygotowanie kościoła przed kolejną niedzielą.

3. W niedzielę (16 lipca) po Mszach św. poświęcenie pojazdów: samochodów, motocykli, skuterów i rowerów.

4. W niedzielę (16 lipca) o godz. 12:00 będziemy przeżywać uroczystą sumę ku czci Najdroższej Krwi Chrystusa. Mszę św. odprawi i wygłosi Słowo Boże ks. Mariusz Szykuła, misjonarz Krwi Chrystusa – zapraszam.

5. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest otwarta w środy i piątki w g. 17:00 – 17:45.

6. Zorientowałem się w cenie materiałów, aby kontynuować wymianę ogrodzenia cmentarza parafialnego. Jestem w kontakcie z fachowcami, serdecznie proszę o składanie ofiar na tę inwestycję.

7. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny u ks. Proboszcza.

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii parafialnej.

9. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

10. Życzę błogosławionego, zdrowego tygodnia, a dzieciom i młodzieży radosnych i bezpiecznych wakacji.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.