1. I niedziela miesiąca, wymiana tajemnic różańcowych, po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna wokół kościoła.

2. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za ofiary, dzięki którym wymieniliśmy w naszym kościele żarówki na led-owe energooszczędne, Bóg zapłać!

3. Pragnę zaproponować, aby od I niedzieli sierpnia druga Msza św. rozpoczynała się o godz. 10.30, a więc pół godz. później, aby w większym komforcie przeżywać spowiedź św. przed Mszą św.

4. Na Mszę św. o godz. 10.30, szczególnie od początku września będę zapraszał rodziców z dziećmi oraz młodzież – kandydatów do sakramentu bierzmowania.

5. Proszę, aby w zakrystii podać mi imiona i nazwiska oraz adresy osób chorych i starszych, które mam odwiedzać z sakramentami świętymi w kolejnych miesiącach.

6. Dziękuję mieszkańcom z Aleksandrowa z II grupy za przystrojenie i wysprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę – jeśli nie mylę się, proszę parafian z Roztoki.

7. W piątek ( 9 lipca ) nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Ze sprawami kancelaryjnymi zapraszam w sobotę po Mszy św.

8. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom dobrej niedzieli, spokojnego tygodnia, a dzieciom i młodzieży bezpiecznego i radosnego II tygodnia wakacji i wypoczynku.