XIV Niedziela zwykła 03. 07. 2022 r.

Niech udział w Ofierze Jezusa Chrystusa umocni naszą wiarę i miłość do Boga. Niech świadomość Jego obecności dodaje nam odwagi do głoszenia i świadczenia o kochającym Ojcu, który nikogo nie potępia, ale każdego chce doprowadzić do poznania prawdy.

1. 03. VII. Niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu: po Mszy św. procesja wokół kościoła – zapraszam asystę liturgiczną, ministrantów, Żywy Różaniec.

2. Przypominam, że od 1 lipca Msze św. w tygodniu odprawiamy o godz. 17:00.

3. Serdecznie dziękuję Parafianom z Janówka za przygotowanie kościoła i terenu wokół przed niedzielą. Zapraszam i proszę Wspólnotę Krwi Chrystusa o przygotowanie naszego kościoła na kolejny tydzień!

4. W lipcu i w sierpniu Kancelaria parafialna jest czynna w piątki od godz. 17:30 do 18:30 (wydawanie metryk Chrztu, zaświadczeń dla rodziców chrzestnych). Sprawy pilne pod nr tel.: 731–476–562.

5. Oddaliśmy do oczyszczenia i odnowienia przęsła od dawnego parkanu kościelnego, aby ogrodzić nimi ścianę frontową parkanu na cmentarzu. Dokupimy kilka brakujących przęseł. Podjąłem rozmowy w sprawie materiałów budowlanych oraz nowej bramy i furtki. Serdecznie proszę o składanie ofiar w związku z tą inwestycją.

6. W poniedziałek i we wtorek (04 i 05 lipca) nie będzie Mszy św..

7. Za tydzień (10. VII.) będziemy przeżywać uroczystość ku czci Najdroższej Krwi Zbawiciela: będzie nam towarzyszył ks. Sebastian Pięta, misjonarz Krwi Chrystusa.

8. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

9. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia, a młodszym radosnego i bezpiecznego, letniego wypoczynku.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.