1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: do sakr. małżeństwa przygotowują się – Krzysztof Tymiński, kawaler z Sowiej Woli z naszej Parafii i Anna Jóźwiak, panna z Parafii Św. Krzyża w Płocku.
2. Bardzo dziękuję nowożeńcom Annie i Krzysztofowi za piękne przygotowanie kościoła i przystrojenie ołtarzy kwiatami. Proszę Wspólnotę Krwi Chrystusa o przygotowanie kościoła.
3. Zapraszam na nabożeństwoa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – w tygodniu o godz. 17:45 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00
4. Dziękuję parafianom z Wierszy, Truskawki, Sowiej Woli i Aleksandrowa za piękne ołtarze na procesję Bożego Ciała.
5. W czwartek (15 czerwca) zakończenie oktawy Bożego Ciała i obrzęd błogosławieństwa wianków. W piątek (16 czerwca) Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze św. o godz. 17:15 i 18:00 – z racji uroczystości możemy spożywać pokarmy mięsne.
6. W niedzielę (18 czerwca) będziemy obchodzić Odpust parafialny ku czci Niepokalanego Serca N. M. P. Uroczystości poprowadzi ks. Mariusz Szykuła, misjonarz Krwi Chrystusa. Odpust rozpoczniemy w sobotę (17 czerwca) Mszą św. o godz. 18:00, adoracją, modlitewnym czuwaniem do godziny Apelu, czyli do 21:00. W niedzielę, po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła – zapraszam wszystkich Parafian.
7. W niedzielę (18 czerwca) na Mszę św. o godz. 10:00 proszę młodzież, kandydatów do Sakr. Bierzmowania.
8. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny u ks. Proboszcza.
9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii parafialnej.
10. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.
11. Życzę spokojnego, zdrowego tygodnia – Szczęść Boże! Wasz Proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.