1. Serdecznie dziękuję rodzicom dzieci komunijnych, którzy ofiarowali kotarę na wielkie drzwi jako dar dla Parafii. Kotara będzie skutecznie doszczelniała nasz kościół – Bóg zapłać!

2. Bardzo dziękuję za ofiary składane na konta parafialne i na tacę, m.in. na koszty ogrzewania kościoła, czy wywóz śmieci z cmentarza – Bóg zapłać!

3. Nasi Strażacy – ochotnicy rozpoczęli wycinkę drzew na cmentarzu parafialnym. Bardzo proszę, aby ze względów bezpieczeństwa oraz dla ułatwienia pracy Strażaków, w czasie wycinki drzew NIE PARKOWAĆ samochodów bezpośrednio przy ogrodzeniu cmentarza!

4. Dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy I, czyli Monice Kąkol z córką, Krystynie i Radkowi Rak, Annie i Teresie Tymińskim, Emilii Oszczyk i Danucie Trojanowskiej za przygotowanie kościoła przed niedzielą. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy II o przygotowanie kościoła przed kolejną niedzielą.

5. W środę (02. III.) Popielcem rozpoczniemy okres Wlk. Postu, czas przygotowania do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Przyjmiemy odrobinę popiołu na nasze głowy na znak pokuty i nawrócenia.

6. Od Środy Popielcowej do niedzieli będziemy przeżywać Dni Modlitw o ducha pokuty. Od pierwszej niedzieli Wlk. Postu będzie trwał 55. Tydzień Modlitw o trzeźwość narodu. Jest to czas przebłagania za pijaństwo i inne grzechy, czas podejmowania ofiar w intencji nawrócenia grzeszników.

7. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne – na Drogę krzyżową w piątek o g. 17:30, a na Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o g. 12:00.

8. W tym tygodniu I piątek – spowiedź św. od g. 16:30 oraz I sobota – wizyty u chorych i starszych parafian od g. 9:00, adoracja od g. 16:00.

9. W niedzielę od g. 11:15 adoracja Najśw. Sakramentu – zapraszam! Ofiary na tacę przeznaczone będą na Seminarium Duchowne.

10. Katecheza dla rodziców i dzieci komunijnych za dwa tygodnie (13. III.)

11. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”. Cena tygodnika to 8 zł.

12. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.