1. 20. II. po Mszy św. o g. 10:30 katecheza dla młodzieży – kandydatów do Sakr. Bierzmowania i ich rodziców.

2. 20. II. po Mszy św. o g. 12:00 godzinna adoracja P. Jezusa w Najświętszym Sakramencie – zapraszam!

3. Serdecznie dziękuję rodzicom dzieci komunijnych, którzy zamówili kotarę na wielkie drzwi jako dar dla Parafii. Kotara będzie skutecznie doszczelniała nasz kościół – Bóg zapłać!

4. Bardzo dziękuję za ofiary składane na konta parafialne i te składane na tacę, m.in. na koszty ogrzewania naszego kościoła, czy wywóz odpadów z cmentarza parafialnego – Bóg zapłać!

5. Gdy warunki pogodowe pozwolą, nasi Strażacy – ochotnicy rozpoczną wycinkę drzew na cmentarzu parafialnym. Bardzo proszę, aby ze względów bezpieczeństwa i pracy Strażaków, w czasie wycinki drzew NIE PARKOWAĆ samochodów bezpośrednio przy ogrodzeniu cmentarza!

6. Dziękuję parafianom z Brzozówki z grupy III za przygotowanie kościoła przed niedzielą. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy I o przygotowanie kościoła przed kolejną niedzielą.

7. Pamiętajmy, że jeden procent z naszego rozliczenia podatkowego możemy przeznaczyć na instytucje użytku publicznego, także kultu religijnego, czyli możemy wesprzeć naszą Parafię. Już dziś Bóg zapłać!

8. Za 10 dni (02. III.) Środą Popielcową rozpoczniemy okres Wlk. Postu, czyli duchowe przygotowanie do świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

9. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”. W nim wiele ciekawych artykułów. Cena tygodnika to 8 zł.

10. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.