06. II. niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po Sumie o g. 12:00 adoracja P. Jezusa w Najświętszej Eucharystii.

1. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na konta parafialne i te składane na tacę, m.in. na koszty ogrzewania naszego kościoła, czy wywóz odpadów z cmentarza parafialnego – Bóg zapłać!

2. Otrzymaliśmy zgodę na wycinkę drzew na cmentarzu parafialnym! We współpracy ze Strażakami – ochotnikami dokonamy wycinki drzew.

3. Dziękuję parafiankom z Brzozówki z grupy II za przygotowanie kościoła przed niedzielą. W związku z moim wyjazdem w tym tygodniu, proszę parafian z Brzozówki z grupy III o przygotowanie kościoła za dwa tygodnie, czyli 19 lutego.

4. Pamiętajmy, że jeden procent z naszego rozliczenia podatkowego możemy przeznaczyć na instytucje użytku publicznego, także kultu religijnego, czyli możemy wesprzeć naszą Parafię. Już dziś Bóg zapłać!

5. Serdecznie dziękuję p. Mariuszowi Zdziech za ułożenie kostki brukowej przy pomniku na grobie Ś.P. ks. proboszcza Krzysztofa Kłosiewicza.

6. Katecheza dla rodziców i dzieci komunijnych za tydzień po Mszy św. o g. 10:30. Rodzice zamówili kotarę na wielkie drzwi jako dar dla Parafii, która będzie doszczelniała i zatrzymywała ciepłe powietrze – Bóg zapłać!

7. W dniach od 7 do 12 lutego będę na wyjeździe. Sprawy pilne proszę zgłaszać telefonicznie!

8. Katecheza dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania za dwa tygodnie (20. II.) po Mszy św. o g. 10:30.

9. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”. Cena tygodnika to 8 zł.

10. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.