Bardzo dziękuję naszemu rekolekcjoniście ks. Józefowi Godlewskiemu, misjonarzowi Krwi Chrystusa za towarzyszenie nam w tych dniach, za modlitwę i głoszenie Słowa Bożego, abyśmy jak najowocniej przeżyli tajemnice męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa Pana dla naszego zbawienia. Bóg zapłać! Ofiary składane na tacę są naszym podziękowaniem za posługę ks. Józefa i na dzieło duszpasterskie misjonarzy Krwi Chrystusa.

Bardzo dziękuję naszym strażakom za pracę na cmentarzu parafialnym!

Serdecznie dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy VI za przygotowanie kościoła przed niedzielą. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy VII o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

Zapraszam na Nabożeństwa Wielkopostne – na Drogę krzyżową i na Gorzkie Żale.

Zapraszam dzieci i młodzież do udziału w konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną! Proszę o zgłaszanie uczestników konkursu w zakrystii, telefonicznie lub przez parafialnego facebook’a do dzisiaj włącznie! Palmy przygotowujemy całą rodziną. Rozstrzygnięcie konkursu za tydzień w niedzielę palmową po Mszy św. o g. 10:30.

W piątek (08. IV.) o g. 18:00 pójdziemy polską Drogą krzyżową za Ojczyznę ze Św. Janem Pawłem II, stacjami od cmentarza parafialnego. Zapraszam już dziś wszystkich parafian! Później około g. 18:45 Msza św.

Za tydzień Niedzielą Palmową rozpoczniemy Wielki Tydzień, bezpośrednio przygotowujący nas do tajemnicy męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, naszego Zbawiciela. Uroczyste poświęcenie palm wielkanocnych na początku każdej Mszy św.

Pomnik na grobie Ś.P. ks. prob. Krzysztofa, na 1 rocznicę śmierci, zwieńczyliśmy kamiennym krzyżem z wizerunkiem Chrystusa Pana.

Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”. Cena tygodnika to 8 zł.

Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.