1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: do Sakr. małżeństwa przygotowują się: Krzysztof Tymiński, kawaler z Sowiej Woli z naszej Parafii i Anna Jóźwiak, panna z Parafii Św. Krzyża w Płocku.

2. W niedzielę 04 czerwca Uroczystością Trójcy Przenajświętszej kończymy okres Komunii św. wielkanocnej.

3. W niedzielę 04 czerwca obchodzimy XVI Święto Dziękczynienia pod hasłem: „Dziękujemy za czyniących pokój”. Zbiórka ofiar do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie – Wilanowie.

4. W niedzielę 04 czerwca o godz. 10:00 dzieci z klasy czwartej przeżywają I rocznicę Komunii św.. Życzymy dzieciom głębokiej więzi z Panem Jezusem obecnym w Eucharystii.

5. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci, które przeżywają Rocznicę I Komunii św za przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego oraz przystrojenie ołtarzy kwiatami. Proszę nowożeńców Annę i Przemysława z bliskimi o przygotowanie kościoła.

6. Zapraszam na nabożeństwoa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – w tygodniu o godz. 17:45 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00

7. W czwartek (08 czerwca) uroczystość Bożego Ciała. Bardzo proszę parafian o przygotowanie ołtarzy eucharystycznych: I ołtarz przy „Organistówce” – Wiersze, II ołtarz obok P. Matys – Truskawka, III ołtarz – kapliczka przy kościele – Sowia Wola, IV ołtarz – za dawną szkołą – Aleksandrów.

8. W roku 2024 I Komunia św. w sobotę 18 maja o godz. 11:00, a Rocznica I Komunii św. w Boże Ciało, 30 maja o godz. 10:00.

9. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny u ks. Proboszcza.

10. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii parafialnej.

11. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

12. Życzę spokojnego, zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.