1. W niedzielę 18 czerwca przeżywamy uroczystość odpustową ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny. Serdecznie dziękuję ks. Mariuszowi Szykule, misjonarzowi Krwi Chrystusa za obecność, modlitwę i wygłoszenie Słowa Bożego. Po Mszy św. o godz. 12:00 procesja eucharystyczna wokół kościoła – zapraszam wszystkich parafian.

2. W niedzielę 18 czerwca na Mszę św. o godz. 10:00 proszę młodzież – kandydatów do Sakr. Bierzmowania.

3. Dziękuję Wspólnocie Krwi Chrystusa za przygotowanie kościoła i terenu wokół. Składam podziękowania nowożeńcom Karolinie i Marcinowi za kwiaty, które zdobią ołtarze. Proszę parafian z Brzozówki z grupy III o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień (proszę o ustalenie terminu).

4. Zapraszam na nabożeństwoa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – w tygodniu o godz. 17:45 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00.

5. W sobotę (24 czerwca) Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, Msze św. o godz. 11:15 i 12:00. Nie ma Mszy św. o godz. 18:00.

6. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny u ks. Proboszcza.

7. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii parafialnej.

8. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

9. Życzę błogosławionego, zdrowego tygodnia – Szczęść Boże! Wasz Proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.