Pan Jezus powiedział do uczniów, aby się nie lękali. On chce zabrać nasz lęk, bo kto się lęka, nie może w pełni miłować. Prawdziwa miłość zabiera lęk. Taką miłością Jezus pragnie nas obdarzyć.

1. W niedzielę 06 sierpnia niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 12:00 procesja Eucharystyczna.

2. Dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy V za wysprzątanie kościoła i za piękne słoneczniki, które zdobią ołtarze. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy VI o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

3. Dziękuję za ofiary na nowe ogrodzenie cmentarza parafialnego.

4. W środę (09 sierpnia) o godz. 18:00 Msza św. wypominkowa za zmarłych.

5. We wtorek (15 sierpnia) – Uroczystość Wniebowzięcia N. M. P.. Msze święte o godz. 10:00 i 12:00. NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 8:30!

6. W niedzielę (20 sierpnia) będziemy przeżywać PARAFIALNE ŚWIĘTO RODZIN. Będzie ono połączone z PIKNIKIEM RODZINNYM na polanie za dawną szkołą. Planujemy atrakcje kulinarne i wiele innych dla młodszych i starszych – zapraszam całe rodziny !

7. Mająca bardzo wiele lat i będąca w złym stanie Kapliczka z Wierszy została przewieziona do Skansenu w miejscowości Granica. Zostanie odnowiona mając godne miejsce wśród innych zabytków.

8. Kancelaria parafialna w sierpniu jest otwarta w środy i piątki w godz. 17:00 – 17:45.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii parafialnej.

10. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

11. Życzę dobrego tygodnia a młodszym radosnych i bezpiecznych wakacji.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.