1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Piotr Kłębowski, kawaler z naszej Parafii i Małgorzata Ogrzebacz, panna z Parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Giżycach, w diec. łowickiej.
Michał Skrzypczak, kawaler z Parafii Najśw. Serca P. Jezusa w Sworach w diec. siedleckiej i Julia Pursa, panna z naszej Parafii.
Piotr Wieczorek, kawaler z naszej Parafii i Katarzyna Strzelec, panna z Parafii Chrystusa Odkupiciela w Chełmie, diec. lubelska.

2. W niedzielę 20 sierpnia przeżywamy Parafialne Święto Rodzin. Dziękujemy miłosiernemu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II za nasze rodziny – niech panuje w nich serdeczna miłość i szacunek.

Dziękuję ks. Ksaweremu, misjonarzowi Krwi Chrystusa, obecność i kapłańską modlitwę za nasze rodziny.

Na polanie za dawną szkołą trwa PIKNIK RODZINNY, na który zapraszam całe rodziny. Serdecznie dziękuję tym, którzy włączyli się w przygotowania: p. Sołtysom – szczególnie dziękuję sołectwu Wiersze – Kiścinne z p. sołtys Elżbietą – dziękuję parafianom, którzy hojnie przyszli z pomocą – dziękuję Urzędowi Gminy z p. wójtem Antonim, Bibliotece Gminnej z p. dyr Anną, Stowarzyszeniu „Między Wisłą a Kampinosem” z p. prezesem Pawłem i p. dyr. Sylwią, dziękuję wszystkim zaangażowanym – Bóg zapłać!

3. Serdecznie dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy VII za wysprzątanie kościoła i za kwiaty, które zdobią ołtarze. Proszę parafian z Aleksandrowa z grupy I o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

4. Dziękuję za ofiary na nowe ogrodzenie cmentarza parafialnego.

5. W sobotę (26 sierpnia) – Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej: Msze św. o godz. 16:30, 17:15 i 18:00.

6. W niedzielę (27 sierpnia) o godz. 12:00 przy Cmentarzu Armii Krajowej w Wierszach Msza św.za naszych bohaterów z A.K. i Mieszkańców Niepodl. Rzeczpospolitej Kamp. oraz uroczystości patriotyczne. Mszy św. będzie przewodniczył ks. prof. Józef Mandziuk.

7. Kancelaria parafialna w sierpniu jest otwarta w środy i piątki w godz. 17:00 – 17:45.

8. Od 1 września Msze św. w tygodniu będą o godz. 17:00.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

10. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

11. Życzę dobrego tygodnia a młodszym radosnych i bezpiecznych wakacji.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.