Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17. 04. 2022 r.

Chrystus zmartwychwstał! Radujmy się, cieszmy się! On żyje, jest z nami i chce żyć w sercu każdego z nas. Otwórzmy Mu serca, zaprośmy do naszych domów. Chrystus pragnie uczestniczyć w naszym życiu, słuchać nas i chce nas przemieniać w siebie. On nam błogosławi, Alleluja!

1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i celebrowanie uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękuję parafianom, którzy przygotowali „Ciemnicę” i Grób Pański! Dziękuję za włączenie się w procesję rezurekcyjną: p. Zygmuntowi, organiście, wspólnocie Krwi Chrystusa, asyście kościelnej, ministrantom, Żywemu różańcowi. Dziękuję Strażakom za wartę przy Grobie Pańskim. Czynimy to dla chwały Zmartwychwstałego Pana!

2. Bardzo dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy VIII za przygotowanie kościoła. Proszę parafian z Aleksandrowa z grupy I o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

3. Za tydzień w Niedzielę Bożego Miłosierdzia rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Taca w przyszłą niedzielę na Caritas.

4. Za tydzień podczas Mszy św. o g. 10:30 poświęcimy książeczki do modlitwy dla dzieci komunijnych. Zapraszam dzieci z rodzicami.

5. Za tydzień po Mszy św. o g. 10:30 katecheza dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

6. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

7. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia. Alleluja, Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał, alleluja!

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.