Życzę drogim Parafianom i naszym Gościom, aby spotkanie z objawionym Synem Bożym pozwoliło z optymizmem, nadzieją i radością patrzeć w Nowy Rok Pański 2022. Sił ducha i ciała na każdy dzień – Szczęść Boże!

1. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na konta parafialne i te składane na tacę lub w zakrystii, m.in. na koszty ogrzewania i wywóz śmieci z cmentarza parafialnego.

2. Zapraszam parafian z Truskawki do przygotowania kościoła przed kolejną niedzielą.

3. Chorych i starszych parafian z Sakramentami św. odwiedzę w środę (5. 01.) od g. 9:00.

4. W czwartek (6. 01.) uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym, a więc o g. 9:00, 10:30 i 12:00. Obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy na końcu Mszy św. Tacę na Misje św. W Trzech Króli po Mszy św. o g. 10:30 zapraszam dzieci do wspólnego kolędowania – będą upominki od św. Mikołaja!

5. W tym tygodniu I piątek i I sobota stycznia. W piątek spowiedź św. od g. 16:30. W sobotę adoracja Najśw. Sakramentu od g. 16:00, zapraszam!

6. Od piątku (7. 01.) pragnę rozpocząć Wizytę duszpasterską w naszych rodzinach, czyli „Kolędę”. Będziemy we wspólnej modlitwie prosić Pana Boga o błogosławieństwo. Będzie to wspaniała okazja dla lepszego poznania się i tworzenia prawdziwej wspólnoty! Program „Kolędy” jest wywieszony w gablocie i zamieszczony na stronie internetowej parafii. Jeśli domownikom nie odpowiada podany termin, to proszę o kontakt dla ustalenia innego terminu. Osoby, które obawiają się o swoje zdrowie i nie życzą sobie spotkania w tym czasie, niech dadzą znak, np. wywieszając wstążkę na furtce lub bramie, albo przekażą przez sąsiada. Będzie, to moja pierwsza wizyta kolędowa, a więc bardzo proszę o pomoc w dotarciu do naszych domów. Bardzo liczę na pomoc państwa Sołtysów i aktywnych Parafian!

7. Życzę spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.