Przez Chrzest święty staliśmy się umiłowanymi dziećmi Boga. On troszczy się o każdego z nas, napełnia nas swoimi łaskami. Przyjmijmy błogosławieństwo i idźmy, aby zaświadczyć, że należymy do Chrystusa.

1. Niedziela 7 stycznia – niedzielą Chrztu Pana Jezusa. Kończymy w liturgii Okres Narodzenia Pańskiego. Dziękujemy za dar Chrztu świętego, za łaskę Bożego dziecięctwa – módlmy się za naszych rodziców chrzestnych.

2. W niedzielę 7 stycznia po Mszy św. o g. 10:00 spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

3. Dziękuję za ofiary na koszty ogrzewania kościoła, także za ofiary na konto bankowe Parafii.

4. Bardzo dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy VI za wysprzątanie kościoła. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy VII o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

5. W niedzielę (14 stycznia) po Mszy św. o g. 10:00 spotkanie dla rodziców i młodzieży, kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

6. Wizytę duszpasterską – „Kolędę” rozpocznę 9 stycznia – we wspólnej modlitwie będziemy prosić Boga o błogosławieństwo. PLAN „KOLĘDY” JEST WYWIESZONY W GABLOCIE I ZAMIESZCZONY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII. Jeśli komuś nie odpowiada podany termin, to proszę o kontakt.

7. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

8. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

9. Życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.