Zakończyłem wizytę duszpasterską, czyli „Kolędę” w rodzinach naszej Parafii. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mnie przyjęli w swych domach! Dziękuję za gościnność, rozmowy i spostrzeżenia oraz za hojne ofiary złożone na potrzeby Parafii. Bóg zapłać! Dziękuję za pomoc państwu Sołtysom i aktywnym Parafianom! Proszę, aby ci którzy nie mogli przyjąć mnie w podanych wcześniej terminach, a pragną spotkać się na wspólnej modlitwie, kontaktowali się ze mną w zakrystii.

1. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na konta parafialne i te składane na tacę, m.in. na koszty ogrzewania naszego kościoła – Bóg zapłać!

2. Otrzymaliśmy zgodę na wycinkę drzew na cmentarzu parafialnym! We współpracy ze Strażakami – ochotnikami dokonamy wycinki drzew.

3. Już dziś serdeczne dziękuję parafianom z Aleksandrowa i Kiścinnego za rozebranie świątecznej dekoracji! Za tydzień proszę parafian z Brzozówki z grupy II o przygotowanie kościoła przed kolejną niedzielą.

4. Pamiętajmy, że jeden procent z naszego rozliczenia podatkowego możemy przeznaczyć na instytucje użytku publicznego, także kultu religijnego, czyli możemy wesprzeć naszą Parafię. Już dziś Bóg zapłać!

5. W środę (02. II.) będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Poświecenie świec na początku Mszy św. Jest to dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się za siostry i braci zakonnych, a ofiarami złożonymi na tacę wspieramy zakony klauzurowe i ich posługę w Kościele.

6. W piątek możliwość spowiedzi św. od g. 16:30. W sobotę wizyty u chorych i starszych od g. 9:00, a od g. 16:00 Nowenna wynagradzająca.

7. Katecheza dla rodziców i dzieci komunijnych za dwa tygodnie (13. II.).

8. W dniach od 7 do 12 lutego będę na wyjeździe. Sprawy pilne proszę zgłaszać telefonicznie!

9. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”. Cena tygodnika to 8 zł.

10. Życzę spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.