IV Niedziela zwykła 29. I. 2023 r.

1. W niedzielę 30. stycznia po Mszy św. o godz. 12:00 zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Wspól. Krwi Chrystusa.

2. W poniedziałek (30. stycznia) zakończę wizytę duszpasterską, w rodzinach. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyjęli mnie w swych domach! Dziękuję za gościnność, rozmowy, spostrzeżenia oraz za hojne ofiary złożone na potrzeby Parafii i tegoroczne inwestycje. BÓG ZAPŁAĆ! Proszę o kontakt, jeśli ktoś nie mógł mnie przyjąć, a pragnie spotkać się na wspólnej modlitwie z kapłańskim błogosławieństwem.

3. Dziękuję za ofiary składane w związku z kosztami ogrzewania kościoła. Bardzo dziękuję za ofiary składane na konto bankowe Parafii.

4. Proszę parafian z Roztoki o rozebranie dekoracji świątecznej oraz posprzątanie kościoła. Serdecznie dziękuję! Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy III o przygotowanie kościoła przed kolejną niedzielą

5. W czwartek (02. lutego) – święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej, Msze św. o godz. 17:00 i 17:45 z poświęceniem świec – gromnic. Jest to dzień Życia Konsekrowanego: módlmy się za siostry i braci zakonnych: ofiary na tacę na zakony klauzurowe.

6. W tym tygodniu PIERWSZY piątek i PIERWSZA sobota miesiąca. W piątek od godz. 8:30 wizyty u chorych i starszych. Spowiedź św. od godz. 16:30. W sobotę o godz. 16 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N. M. P.

7. W niedzielę (05. lutego) po Mszy św. o godz. 10:00 katecheza dla rodziców i młodzieży, kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

8. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny w poniedziałki, środy i piątki w godz.: 16:30 – 18:30.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

10. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego” cena – 10 zł.

11. Życzę błogosławionego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.