23. I. przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Czytajmy i karmmy się duchowo Słowem Życia: w Ewangelii Chrystus prowadzi nas ku świętości. Również po Mszy św. o g. 12:00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi wspólnota Krwi Chrystusa – zapraszam!

1. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na konta parafialne i te składane na tacę, m.in. na koszty ogrzewania naszego kościoła – Bóg zapłać!

2. Otrzymaliśmy zgodę na wycinkę drzew na cmentarzu parafialnym!

3. Dziękuję parafianom z Brzozówki z grupy I za przygotowanie kościoła do dzisiejszej niedzieli. Kolejną grupę z Brzozówki zapraszam za dwa tygodnie, a za tydzień proszę parafian z Aleksandrowa i Kiścinnego o rozebranie świątecznej dekoracji.

4. Pamiętajmy, że jeden procent z naszego rozliczenia podatkowego możemy przeznaczyć na instytucje użytku publicznego, także kultu religijnego, czyli możemy wesprzeć naszą Parafię. Już dziś Bóg zapłać!

5. Kontynuuję wizytę duszpasterską w naszych rodzinach, czyli „Kolędę”. We wspólnej modlitwie prosimy Pana Boga o błogosławieństwo. Jest to wspaniała okazja dla lepszego poznania się i tworzenia prawdziwej wspólnoty! Program „Kolędy” jest wywieszony w gablocie i zamieszczony na stronie internetowej parafii i facebook’u. Jest to moja pierwsza wizyta kolędowa, a więc bardzo proszę o pomoc w dotarciu do naszych domów. Bardzo liczę na pomoc od państwa Sołtysów. Bardzo dziękuję rodzinom, które mnie przyjęły, dziękuję za gościnność serdeczne rozmowy i spostrzeżenia oraz ofiary złożone na potrzeby parafii.

6. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan: módlmy się o jedność w Kościele i w naszych rodzinach.

7. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”. Cena tygodnika to 8 zł.

8. Życzę spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.