1. W niedzielę 20. III. po Mszy św. o g. 10:30 katecheza dla rodziców i młodzieży – kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

2. Bardzo dziękuję za ofiary składane na konta parafialne i na tacę, m.in. na koszty ogrzewania kościoła, czy wywóz śmieci z cmentarza – Bóg zapłać!

3. Nasi Strażacy – ochotnicy po wycince drzew na cmentarzu parafialnym, porządkują teren. Bardzo dziękuję za ich pracę i zaangażowanie!

4. Serdecznie dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy IV za przygotowanie kościoła przed niedzielą. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy V o przygotowanie kościoła przed kolejną niedzielą.

5. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne – na Drogę krzyżową w piątek o g. 17:30 i na Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o g. 12:00.

6. W piątek (25. III.) – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego: dzień świętości każdego ludzkiego życia – zapraszam na Mszę św. o g. 17:00, w piątek z racji uroczystości możemy spożywać pokarmy mięsne!

7. Za tydzień (27. III.) ofiary złożone na tacę przeznaczymy m. in. na zakupienie kwiatów do Grobu Pańskiego – już dziś dziękuję za ofiarność!

8. Od 1 do 3 kwietnia (piątek – niedziela) będziemy przeżywać Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi misjonarz Krwi Chrystusa – ks. Józef Godlewski. Program rekolekcji podam za tydzień.

9. W sobotę – 09. IV. planowany jest wyjazd do Kałkowa – Godowa na Misterium Męki Pańskiej. Wyjazd o g. 6:30 sprzed kościoła w Łomnej: koszt 100 zł, kontakt pod tel. 696-599-085.

10. Bardzo proszę, aby wszelkie prace kamieniarskie i budowlane na cmentarzu zgłaszać wcześniej do Proboszcza, administratora cmentarza!

11. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”. Cena tygodnika to 8 zł.

12. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.