1. 11. XII. i 12. XII. przeżywamy Skupienie adwentowe, w którym pomaga nam ks. Ksawery Kujawa, misjonarz Krwi Chrystusa. Pragniemy jak najlepiej przygotować się na przyjście Pana Jezusa w święta Narodzenia Pańskiego i Jego przyjście w chwale na końcu czasów. Serdecznie dziękuję ks. Ksaweremu za jego posługę wśród nas. Dziękuję również serdecznemu sąsiadowi ks. proboszczowi Edwardowi Latoszek za posługę w sakramencie pokuty. Nie odkładajmy spowiedzi św. na później!

2. 12. XII. po Mszy św. o g. 10:30 katecheza dla rodziców i młodzieży – kandydatów do sakr. Bierzmowania.

3. 12. XII. rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitwy o chrześcijańskie życie naszych rodzin. Zapraszam do modlitwy za rodziny na roratach.

4. Zapraszam na Msze św. roratnie, ku czci Najświętszej Maryi Panny w środy i w soboty o g. 17. Zapraszam szczególnie rodziców z dziećmi komunijnymi oraz młodzież!

5. Możemy nabywać poświęcone opłatki na stół Wigilijny, które przygotował p. Zygmunt, organista – składane ofiary są na potrzeby p. Organisty.

6. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na konta parafialne i te składane na tacę lub w zakrystii, m.in. na koszty ogrzewania i docieplenia kościoła!

7. Dziękuję parafiankom z Krogulca, czyli paniom Danucie Mikulskiej, Grażynie Biernackiej i Urszuli Poddenek za przygotowanie naszego kościoła przed niedzielą. Zapraszam parafian z Wierszy do przygotowania kościoła przed kolejną niedzielą.

8. Postaramy się uszczelnić na okres zimowy otwory w suficie kościoła.

9. Proszę wszelkie prace kamieniarskie i budowlane na cmentarzu zgłaszać wcześniej do mnie jako Proboszcza, administratora cmentarza!

10. Proszę parafian z Aleksandrowa i Kiścinnego o przygotowanie dekoracji świątecznej w kościele przed świętami Narodzenia Pańskiego.

11. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”. Do numeru za tydzień będzie dołączona płyta z Kolędami.

12. Najbliższe intencje na przyszły tydzień i ogłoszenia na kolejną niedzielę, będą opublikowane na stronie internetowej i profilu Facebookowym parafii Wiersze w sobotę wieczorem.

13. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.