III Niedziela Adwentu 11. XII. 2022 r.

1. 11. grudnia w niedzielę kończymy Rekolekcje adwentowe. Serdecznie dziękuję ks. Mariuszowi Szykuła, misjonarzowi Krwi Chrystusa za towarzyszenie nam w adwentowym czuwaniu, za głoszenie Słowa Bożego i kapłańskie świadectwo życia. Bóg zapłać! Nie odkładajmy spowiedzi – czuwajmy!

2. 11. grudnia w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie z ks. Rekolekcjonistą dla rodziców i młodzieży – kandydatów do sakr. Bierzmowania. Po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie dla pragnących poznać charyzmat Wspólnoty Krwi Chrystusa – serdecznie zapraszam!

3. Możemy nabywać poświęcone opłatki na stół wigilijny. Opłatki przygotował p. Zygmunt, organista – złożone ofiary na jego potrzeby.

4. Na Roraty zapraszam w środy i w soboty o godz. 17:00.

5. Bardzo dziękuję dwom dzielnym parafiankom z Janówka, czyli Zofii Burczyńskiej i Grażynie Czerniakowskiej za przygotowanie kościoła przed niedzielą. Zapraszam parafian z Brzozówki z grupy I na przyszły tydzień.

6. Proszę parafian z Roztoki o udekorowanie kościoła na Święta Bożego Narodzenia.

7. Bardzo dziękuję za ofiary składane w związku z tegorocznymi inwestycjami oraz na koszy ogrzewania kościoła.

8. Proszę, aby ci którzy będą prowadzić prace kamieniarskie na cmentarzu zgłaszali się po klucz do bramy w poniedziałki, środy i piątki w godz.: 16:30 – 18:30.

9. Proszę, aby żywe kwiaty sprzątane z grobów wyrzucać obok kontenera, a plastykowe doniczki i folie do kontenera.

10. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

11. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

12. Życzę błogosławionej niedzieli oraz spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.