1. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na konta parafialne i te składane na tacę, m.in. na koszty ogrzewania i wywóz śmieci z cmentarza. Otrzymaliśmy zgodę na wycinkę drzew z cmentarza parafialnego!

2. Dziękuję parafiankom z Janówka za przygotowanie kościoła do dzisiejszej niedzieli. Zapraszam parafian z Brzozówki z grupy I do przygotowania kościoła przed kolejną niedzielą.

3. Pamiętajmy, że jeden procent z naszego rozliczenia podatkowego możemy przeznaczyć na instytucje użytku publicznego, także kultu religijnego, czyli możemy wesprzeć naszą Parafię. Już dziś Bóg zapłać!

4. Rozpocząłem Wizytę duszpasterską w naszych rodzinach, czyli „Kolędę”. We wspólnej modlitwie prosimy Pana Boga o błogosławieństwo. Jest to wspaniała okazja dla lepszego poznania się i tworzenia prawdziwej wspólnoty! Program „Kolędy” jest wywieszony w gablocie i zamieszczony na stronie internetowej parafii i facebook’u. Jest to moja pierwsza wizyta kolędowa, a więc bardzo proszę o pomoc w dotarciu do naszych domów. Bardzo liczę na pomoc od państwa Sołtysów.

5. Bardzo dziękuję rodzinom, które mnie przyjęły, dziękuję za gościnność serdeczne rozmowy i spostrzeżenia oraz ofiary złożone na potrzeby parafii.

6. Od wtorku (18. I.) będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

7. W niedzielę (23. I.) będziemy obchodzić dziewiątą rocznicę śmierci kardynała Józefa Glempa, Prymasa Polski, pamiętajmy w modlitwie o kapłanach, którzy odeszli, a wśród nas posługiwali.

8. Również za tydzień (23. I.) po Sumie do g. 14:00 zapraszam na adorację Najśw. Sakramentu, którą poprowadzi Wspólnota Krwi Chrystusa.

9. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”. Cena tygodnika to 8 zł.

10. Życzę spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.