II Niedziela zwykła 15. I. 2023 r.

Umocnieni udziałem we Mszy św. pragniemy swoimi uczynić słowa psalmu, które dzisiaj usłyszeliśmy, że wielką radością i zaszczytem jest pełnić Bożą wolę, czyli wypełniać plan, który Pan Bóg dla nas przygotował

1. Rozpoczęliśmy Okres zwykły w Roku liturgicznym, który będzie trwał do Środy Popielcowej (22. lutego).

2. W niedzielę 15. stycznia po Mszy św. o godz. 10:00 wspólne, rodzinne KOLĘDOWANIE ze Św. Mikołajem – przewidziana NIESPODZIANKA. Zapraszam do kolędowania rodziców z dziećmi, młodzież – kandydatów do Bierzmowania, całe rodziny.

3. Dziękuję za ofiary składane w związku z kosztami ogrzewania kościoła. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na konto bankowe Parafii.

4. Dziękuję parafianom z sowiej Woli z grupy I za przygotowanie kościoła przed niedzielą. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy II o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

5. Trwa wizyta duszpasterska – „Kolęda” w naszych rodzinach. We wspólnej modlitwie prosimy Pana Boga o błogosławieństwo. Plan „Kolędy” jest w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii. Jeśli komuś nie odpowiada podany termin, np. z powodu choroby lub pracy, to proszę o kontakt, lub podanie wiadomości przez sąsiada. Bardzo dziękuję rodzinom, które mnie przyjęły, dziękuję za serdeczne rozmowy, spostrzeżenia oraz ofiary złożone na potrzeby Parafii.

6. Od 18. do 25. stycznia będziemy obchodzić Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

7. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny w poniedziałki, środy i piątki w godz.: 16:30 – 18:30.

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

9. Cena „Gościa Niedzielnego” od stycznia to 10 zł. – zachęcam do lektury.

10. Życzę błogosławionego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.