06. III. to niedziela miesięcznej adoracji P. Jezusa w Najśw. Sakramencie. Zapraszam na adorację o g. 11:15 oraz na nabożeństwo Gorzkich Żali zaraz po Mszy św. o g. 12:00.

1. Niedzielna taca z 06. III. będzie przeznaczona dla Seminarium Duchowne w Warszawie, czyli na utrzymanie naszych kleryków przygotowujących się do kapłaństwa.

2. Bardzo dziękuję za ofiary składane na konta parafialne i na tacę, m.in. na koszty ogrzewania kościoła, czy wywóz śmieci z cmentarza – Bóg zapłać!

3. Nasi Strażacy – ochotnicy prowadzą wycinkę drzew na cmentarzu parafialnym. Bardzo proszę, aby ze względów bezpieczeństwa oraz dla ułatwienia pracy Strażaków, w czasie wycinki drzew NIE PARKOWAĆ samochodów bezpośrednio przy ogrodzeniu cmentarza!

4. Dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy II, czyli p. Iwonie Szymańskiej, Annie Tikunow, Elżbiecie, Edycie oraz Mai Mościckim za przygotowanie kościoła przed niedzielą. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy III o przygotowanie kościoła przed kolejną niedzielą.

5. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne – na Drogę krzyżową w piątek o g. 17:30, a na Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o g. 12:00. Proszę wspólnotę Krwi Chrystusa o pomoc w poprowadzeniu Drogi Krzyżowej.

6. Za tydzień (13. III.) po Mszy św. o g. 10:30 katecheza dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św..

7. Za tydzień odbędzie się ogólnopolska zbiórka ofiar na rzecz Dzieła pomocy Misjonarzom.

8. Również za tydzień (13. III.) będziemy obchodzić dziewiątą rocznicę wyboru papieża Franciszka.

9. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”. Cena tygodnika to 8 zł.

10. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.