Nikt z nas nie wie, kiedy Pan Jezus przyjdzie. Dlatego przeżyjmy czas Adwentu na modlitwie, czuwaniu, podejmując pobożne postanowienia.

1. Pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczęliśmy radosne oczekiwanie na święta Narodzenia P. Jezusa i Jego przyjście na końcu czasów. RORATY będziemy odprawiać w środy i soboty o godz. 17:00 – zapraszam rodziców z dziećmi, młodzież, wszystkich parafian.

2. Poświęciliśmy opłatki na stół wigilijny – ofiary za opłatki na potrzeby p. Organisty, który je przygotował.

3. W pierwszą niedzielę Adwentu po Mszy św. o godz. 12:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy II: Za wysprzątanie kościoła. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy III o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

5. Proszę parafian z Krogulca o ubranie szopki na Boże Narodzenie.

6. Zakończyliśmy prace przy wymianie ogrodzenia cmentarza: Ślusarz zamontował wszystkie pomalowane przęsła. Chcemy uregulować należność z fachowcem. Bardzo proszę o pomoc finansową. Dziękuję za ofiary na rachunki za ogrzewanie kościoła.

7. Zostały utwardzone wjazdy na parking parafialny; bardzo dziękuję p. Wójtowi i pracownikom, którzy wykonali pracę.

8. W niedzielę (10 geudnia) po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla młodzieży, kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

9. Na Rekolekcje adwentowe zapraszam w dniach 15 – 17. XII (piątek – niedziela). Rekolekcje poprowadzi o. Grzegorz, kapucyn z Zakroczymia.

10. Proszę, aby na cmentarzu przemarznięte kwiaty składać obok kontenera, a plastikowe doniczki wrzucać do kontenera !!!

11. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

12. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

13. Życzę błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia, owocnego czuwania. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.