5 Niedziela Wielkanocy 15. 05. 2022 r.

Chwałą Boga jest żyjący człowiek. Kiedy żyjemy godnie, kiedy rozwijamy się i pomagamy rozwijać się innym, oddajemy Bogu chwałę. Pamiętajmy zawsze, że dla Boga jesteśmy wartościowi, że dla nas wydał na śmierć swojego Jednorodzonego Syna.

1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Karol MICHAŁOWSKI, kawaler z Parafii Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny w Górkach i Małgorzata GZYRA, panna z naszej Parafii. Kto znałby przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi zobowiązany jest powiadomić ks. Proboszcza.

2. W niedzielę 15. V. po Mszy św. o g. 10:30 katecheza dla rodziców i młodzieży – kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

3. Parafianie z Krogulca najpewniej nie zorientowali się, że przyszła kolej na przygotowanie kościoła! Zaproszę ich nieco później. Proszę rodziców dzieci przeżywających I rocznicę Komunii św. o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

4. Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny w tygodniu po Mszy św. o g. 17:30 a w niedzielę po Mszy św. o g. 12:00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych do wspólnej modlitwy.

5. Na prośbę parafian w maju i w czerwcu Msze św. w tygodniu odprawiamy o g. 17:30.

6. Przygotowujemy się do wielkiego duchowego wydarzenia jakim będzie Akt poświęcenia przez Niepokalane Serce Maryi – Jezusowi Chrystusowi; Aktu poświęcenia dokonamy 19 czerwca.

7. Za tydzień (22. V.) na Mszy św. o g. 10:30 odbędzie się uroczystość I rocznicy Komunii św. dzieci z kl. 4 i 5. Parafian, którzy nie są związani z rodzinami dzieci, zapraszam na Msze św. o g. 9:00 lub 12:00.

8. Uroczystość I Komunii św. dzieci z klasy 3 odbędzie się 29 maja o g. 10:30.

9. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

10. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.