4 Niedziela Wielkanocy 08. 05. 2022 r.

Jeżeli idziemy z Jezusem, nic nas nie może wyrwać z Jego ręki. Jedynie my sami możemy się oddalić i w swojej wolności zniszczyć Boże plany. Dlatego otwórzmy się na Jego bliskość, opiekę i błogosławieństwo.

1. Niedzielą 08. V. rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne w Warszawie.

2. W niedzielę 08. V. po Mszy św. o g. 10:30 spotkanie dla rodziców i dzieci z klasy 4 i 5 w sprawie I rocznicy Komunii św., która odbędzie się 22 maja o g. 10:30.

3. Bardzo dziękuję parafiankom z Roztoki za przygotowanie kościoła i przystrojenie ołtarza. Proszę parafian z Krogulca o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

4. Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny w tygodniu po Mszy św. o g. 17:30 a w niedzielę po Mszy św. o g. 12:00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych do wspólnej modlitwy.

5. Na prośbę parafian w maju i w czerwcu Msze św. w tygodniu odprawiamy o g. 17:30.

6. Przygotowujemy się do wielkiego duchowego wydarzenia jakim będzie Akt poświęcenia przez Niepokalane Serce Maryi – Jezusowi Chrystusowi; Aktu poświęcenia dokonamy 19 czerwca.

7. Za tydzień (15. V.) na Mszę św. o g. 10:30 zapraszam rodziców i młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania, a po Mszy św. na katechezę.

8. Uroczystość I Komunii św. dzieci z klasy 3 odbędzie się 29 maja o g. 10:30

10. Życzę błogosławionego, spokojnego i zdrowego tygodnia.